Będzie muzyczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ostrołęce

REKLAMA

Już 8 grudnia na ulice miasta wyjdzie ponad 300 wolontariuszy. Pieniądze można będzie wrzucać do puszek już od godziny 7 rano. Od 14.30 na scenie przy domu handlowym Kupiec zaprezentują się lokalni artyści. Mówi Hubert Zabielski, szef ostrołęckiego sztabu WOŚP.

REKLAMA

XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie przebiegał pod hasłem 'Gramy z pompą!’. Pieniądze będą zbierane na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT