BBL Nocą

REKLAMA

Akcja Biegam Bo Lubię Ostrołęka poszerzyła się o dodatkowe treningi. Teraz uczestnicy będą spotykać się również w każdą środę o godz. 19.00, aby doskonalić bieganie z trenerem. Trasą treningową będzie ostrołęcka obwodnica. W planach są także crossy na plaży miejskiej.

REKLAMA

Treningi będą trwały ok. godzinę. Dystans do pokonania to ok. 7 km. Należy zabrać ze sobą elementy odblaskowe.

Na zajęcia nie trzeba się zapisywać, ani deklarować udziału w treningach. Wystarczy przyjść!

Pierwszy trening BBL Nocą w środę o godz. 19.00. Miejsce zbiórki: wejście do hotelu Fortis (przy stadionie miejskim).

Dodajmy, że grupa Biegam Bo Lubię Ostrołęka spotyka się w każdą sobotę o godz. 9.30 na stadionie miejskim.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT