Bawił się za darmo, teraz może drogo zapłacić

REKLAMA

Kilka tysięcy złotych wynoszą straty ostrołęckich hoteli, w których mieszkał 29- letni mężczyzna. Od czerwca jadł i pił nie płacąc rachunków.

REKLAMA

Mówi st. asp. Sylwester Marczak z ostrołęckiej policji.

Policjanci ustalili rysopis mężczyzny i jego dane. Usłyszał zarzut oszustwa za co grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności. Dalsze postępowanie w sprawie prowadzą policjanci ostrołęckiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT