Bartosz Górski wyruszył w rowerową podróż dookoła Polski

REKLAMA

Młody ostrołęczanin Bartosz Górski wczoraj wyruszył  w rowerową podróż dookoła Polski. Jak się dowiedzieliśmy to nie pierwszy taki pomysł. Rok temu również okrążył kraj tyle, że autostopem. 

REKLAMA

Bartosz wyruszył z Ostrołęki wczoraj po godzinie 9,  za kierunek podróży obrał sobie Łomżę, Gołdap, Bartoszyce, Gdańsk i dalej na zachód, a później na południe.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT