Bajdą trzeźwość na własną prośbę

REKLAMA

Tylko w pierwszych dniach maja ponad 90 kierujących skorzystało z możliwości kontroli stanu trzeźwości na własną prośbę. Badania przeprowadzono w ostrołęckiej komendzie policji. 12 osób nie mogło kierować pojazdami z uwagi na alkohol w organizmie.

REKLAMA

Przestrzega aspirant Sylwester Marczak, oficer prasowy KMP w Ostrołęce.
W tym roku z możliwości badania na życzenie skorzystało już 667 osób. W ponad 100 przypadkach stwierdzono alkohol w organizmie.  Jazda w stanie nietrzeźwości zagrożona jest karą pozbawienia wolności do lat 2.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT