Bądź Bezpieczna – X jubileuszowa edycja

REKLAMA

Inauguracja dziesiątej edycji szkolenia pn. 'Bądź bezpieczna” odbędzie się już 7 stycznia w siedzibie KMP w Ostrołęce. Mówi Stanisław Szcześniak, Komendant Miejskiej Policji.

REKLAMA

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17. W jubileuszowej edycji weźmie udział 30 kobiet. W ramach zajęć przewidziano m.in. zajęcia praktyczne z samoobrony oraz warsztaty z psychologiem policyjnym. Podobne szkolenia, policja organizowała również w gminach powiatu ostrołęckiego.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT