back to top
17.7 C
Ostrołęka
poniedziałek, 15 lipca 2024 r.

Aż 8 projektów z podregionu ostrołęckiego z wsparciem z BOM

REKLAMA

Aż 8 projektów z podregionu ostrołęckiego zostanie zrealizowanych w ramach Budżetu Obywatelskiego Mazowsza. Wśród nich Drugi Mazowiecki Dzień Rodziny w Zagrodzie Kurpiowskiej w Kadzidle z budżetem 207 800 zł, dwa nowe ambulanse dla MEDITRANS OSTROŁĘKA na kwotę 1 200 000 zł, Letnie Kino Plenerowe w miejscowości Olszewo-Borki z wsparciem
17 900 zł czy inicjatywa Miejskiej Biblioteki Publicznej pn. ‘ Dobrostan w bibliotece’ z kwotą na realizację 129 160 zł, w ramach której placówka zostanie doposażona tak, aby umożliwiała zaspokajanie potrzeb oraz kształtowanie nowych zainteresowań różnych grup użytkowników. Biblioteka stanie się nowoczesnym miejscem, które pozwoli na zdobywanie wiedzy i naukę w komfortowych warunkach, rozwijanie pasji oraz miłe spędzanie czasu.

W sumie na projekty z regionu ostrołęckiego oddano łącznie 5244 głosów. Najwięcej, bo 1117 zdobyła inicjatywa pn. ‘NGO Power Hub: ognisko dobrej energii dla rozwoju NGO z terenu subregionu ostrołęckiego’. Będzie to mobilne centrum wsparcia. Celem realizacji jest aktywizacja lokalnej społeczności przez efektywne działania lokalnych NGO, wspieranie nowych inicjatyw i tworzenie silnych partnerstw.

Czytaj więcej

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex