back to top
20.5 C
Ostrołęka
poniedziałek, 24 czerwca 2024 r.

ATERRA na Festiwalu w Jarocinie – potrzebny Twój głos

REKLAMA

Zespół ATERRA zwraca się z prośbą o wsparcie w konkursie o występ na kultowym festiwalu w Jarocinie. Ostrołęcko-warszawska formacja została wybrana z blisko 400 kapel do półfinałowej trzydziestki. Na scenie w Jarocinie pojawi się 5 zespołów konkursowych i tylko jeden z nich może być wybrany głosami publiczności,. Pokażcie swoje wsparcie i zagłosujcie spełniając tym samym jedno z zespołowych marzeń. Głosowanie potrwa do 26 maja.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

Link do głosowania: https://jarocinfestiwal.pl/glosowanie

ATERRA to metalowy zespół pochodzący z Ostrołęki a działający w Warszawie, w skład którego wchodzą: Caruso (wokal, gitara), Tiger (gitara), Jaga (bas), Bart X (sampler, wokal), Twardy (perkusja). Chłopaki kochają występy na żywo o czym świadczy spora liczba zagranych festiwali oraz koncertów m.in. z Hate, Acid Drinkers, Materia, Illusion, Quo Vadis, Lady Pank, Lao Che, Corruption, The Sixpounder, Cochise, Siq, oraz to, że byli polskim supportem ARCH ENEMY, PRO-PAIN oraz legendy amerykańskiego hardcore’u – M.O.D.

Czytaj więcej

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex