Artystyczny podwieczorek w SP 6

REKLAMA

„Kochani, dziś okazja rzadka. Mamy Dzień Babci oraz Dziadka” – tymi słowami rozpoczął się 21 lutego „Artystyczny podwieczorek” przygotowany przez uczniów kl. Ia, Ic, IId i IIIa SP nr 6 jako prezent dla babć i dziadków z okazji ich święta. W programie znalazły się wiersze, piosenki, przedstawienia oraz pokazy tańców towarzyskich. Występy podobały się zebranym, o czym świadczyły gromkie brawa publiczności.

REKLAMA

Zespół d/s Promocji Szkoły

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT