Artystyczna dusza seniorów

REKLAMA

Coroczne Spotkania Klubów Seniora odbyły się w sobotę, 23 maja w Ostrołęckim Centrum Kultury. W programach artystycznych zaprezentowały się 'Jesienne Róże’, 'Złoty wiek’, 'Wrzos’, 'Modry len’ i 'Pogodna jesień’.

REKLAMA

Kluby Seniora zaprezentowały 30-minutowe programy. Uczestnicy spotkania mogli posłuchać występów chóralnych i solowych oraz gry na instrumentach.

galeria

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT