Artyści z Ostrołęki zaprezentowali swoje prace

REKLAMA

W Galerii Ostrołęka czynna jest wystawa prezentująca prace plastyczne autorstwa miejskich artystów. Na ekspozycję złożyły się obrazy, rysunki i grafiki powstałe w latach 2011-2012. Mówi Zenon Kowalczyk, kierownik galerii.

REKLAMA

Ostrołęcki Przegląd Twórczości Plastycznej to już tradycja w kulturalnym życiu miasta. Podobnie jak związany z nim plebiscyt.

Tematem przewodnim prac było światło i cień. Wspólny watek miał pobudzić autorów do indywidualnego spojrzenia na zagadnienie. Mówi Elżbieta Dobkowska.

Ekspozycja czynna  będzie do 1 lutego.

Autorzy Ostrołęckiego Przeglądu Twórczości Plastycznej: Lucyna Berg, Elżbieta Chrzanowska, Wojciech Danis, Elżbieta Dobkowska, Luiza Głosek, Radosław Jastrzębski, Urszula Kamińska, Krystyna Korczakowska-Nosek, Kamila Korobowicz, Lidia Kulawik, Janusz Kulesza, Piotr Malinowski, Elżbieta Niedźwiecka, Andrzej Jerzy Olechowski, Barbara Parzych, Alina Pasterczyk, Teresa Piórkowska-Ciepierska, Bogumiła Rećko, Mieczysław Romanik, Halina Maria Roszkowska, Stanisław Skolimowski, Mateusz Oswald Wróblewski, Zbigniew Zajewski, Barbara Zdanowicz, Ireneusz Żerański

mm

{gallery}2013FOTO/bienaleostroleckie{/gallery}

http://www.youtube.com/watch?v=kJQAvoZXAHM

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT