Art Czwartki zainaugurowane

REKLAMA

Koncert Piotra Grzyba i jego przyjaciół zainaugurował tegoroczne Art Czwartki pod wierzbą na Placu Bema.  

REKLAMA

Propozycja Klubu Oczko Ostrołęckiego Centrum Kultury po raz kolejny spotkała się z gorącym przyjęciem ze strony mieszkańców miasta. Ciepłą atmosferę docenili także artyści.

Doświadczonych muzyków supportował duet gitarowy: Ida Jankowska i Wojciech Staśkiewicz.

W tym roku podczas czwartkowych koncertów będziemy mieli okazję usłyszeć jeszcze ostrołęckich artystów w koncercie 'Wolności oddać nie umiem”,  oraz  m.in.  Mateusza Cwalińskiego, Justynę Walczuk  czy Aleksandrę Dzwigałę.

galeria

http://radiooko.pl/index.php?view=category&catid=373&option=com_joomgallery&Itemid=122

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT