Art Czwartek z The Alley

REKLAMA

Zespół The Alley wystąpi 22 sierpnia podczas najbliższego Art Czwartku. Spotkanie na Placu Bema pod wierzbą rozpocznie się o godz. 19. Mówi lider formacji Michał Kamionowski.

REKLAMA

Na gitarze zagra Łukasz Młynarczyk, na pianinie Dominik Skwarczyński, na gitarze basowej Andrzej Jószkiewicz, a na perkusji Adam Młynarczyk. Zespół powstał w 2012 roku. Obecnie skupia się na pracy nad demo.

Ostrołęczanie, którzy wybiorą się na koncert mogą liczyć na dużą porcję pozytywnej energii i rockowe teksty okraszone nierockową harmonią.

mm

http://www.youtube.com/watch?v=1tOzJZBucKw

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT