Arkadiusz Czartoryski przewodniczącym zarządu PiS

REKLAMA

Arkadiusz Czartoryski został wybrany przewodniczącym  zarządu okręgu siedleckiego Prawa i Sprawiedliwości.  Był on jedynym kandydatem na to stanowisko, rekomendowanym przez prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.

REKLAMA

Do 23-osobowego zarządu okręgu weszło jeszcze dwóch ostrołęczan – Grzegorz Makowiecki i Jerzy Grabowski.

Zjazd odbył się 25 marca w sali głównej Ostrołęckiego Centrum Kultury.

(mm)

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT