Andżelika Wikieł na Korfu

REKLAMA

Ostrołęcka pływaczka Andżelika Wikieł ma za sobą udany występ w Grecji.

REKLAMA

Jej sukcesy zostały docenione przez selekcjonera reprezentacji Polski i wraz z kadrą broniła barw biało-czerwonych na Korfu.

W weekend podopieczni Włodzimierza Janczewskigo jadą do Giżycka, gdzie będą rywalizować z najlepszymi pływakami w tej części Polski.

Mówił trener Włodzimierz Janczewski.

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT