Amatorzy perfum zatrzymani

REKLAMA

Dwie osoby trafiły do policyjnego aresztu, po tym jak ukradły perfumy na prawie 1600 złotych.

REKLAMA

Pierwsza kradzież miała miejsce w minioną sobotę. W jednym z ostrołęckich sklepów ukradziono 10 sztuk perfum. Wczoraj te same osoby ponownie pojawiły się w sklepie. Pracownik ochrony rozpoznał złodziei i wezwał policję.

Zatrzymano 18-letnią kobietę i 33-letniego mężczyznę – mieszkańców Ostrołęki.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT