Aktywne zakończenie sezonu Klubu Aktywnych Dzieciaków w Obierwi

REKLAMA

Zawody sportowe podsumowujące kolejny sezon działalności Klubu Aktywnych Dzieciaków – inicjatywy realizowanej przez Stowarzyszenie Projekt Radomir odbyły się 24 czerwca na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej w Obierwi. Wydarzenie zgromadziło dzieci, rodziców, przedstawicieli samorządu oraz gości wspierających rozwój sportu wśród najmłodszych.

Klub Aktywnych Dzieciaków działa od 2018 roku. Finałowe zawody były zwieńczeniem kilku miesięcy systematycznej pracy. Dzieci rywalizowały w różnych konkurencjach.

REKLAMA

Tytuł mistrzyni wieloboju atletycznego zdobyła Oliwia Żebrowska (2018), natomiast mistrzem został Łukasz Całka (2018). Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal, a najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami.

Dodatkową atrakcją wydarzenia był pokaz technik podnoszenia ciężarów – rwania i podrzutu. Swoje umiejętności zaprezentowali zawodnicy UKS Atleta Ostrołęka: Julia Stachurska, Jakub Zalewski oraz Mateusz Korytkowski. Pokaz odbył się pod okiem trenera i prezesa klubu Władysława Niedźwieckiego, przybliżając uczestnikom oraz kibicom jedną z najbardziej widowiskowych konkurencji sportowych.

fot. Stowarzyszenie Projekt Radomir

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT