’Aktywna jesień – bezpieczna i zdrowa zima” – podsumowanie projektu

REKLAMA

Dobiegła końca trzecia edycja projektu pod nazwą 'Aktywna jesień – bezpieczna i zdrowa zima” współfinansowanego ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego 'Mazowsze dla Seniorów”. Uroczyste podsumowanie odbyło się w Ostrołęckim Centrum Kultury.

REKLAMA

Seniorzy otrzymali Certyfikaty aktywnego seniora. Wręczyli je Prezydent Miasta Ostrołęki Łukasz Kulik, Wiceprzewodniczący Rady Miasta Jakub Frydryk oraz Przewodniczący Rady Seniorów Wiesław Kędzierski.

Z oferty programu skorzystało blisko 150 ostrołęczan. Seniorzy uczestniczyli w bezpłatnych zajęciach ruchowych takich jak: kręgielnia, nauka pływania, gimnastyka oraz joga. Brali również udział w wykładach o bezpieczeństwie, udzielaniu pierwszej pomocy, pielęgnacji skóry oraz odporności w wieku senioralnym.

Artystycznym zwieńczeniem spotkania była projekcja filmu pt. 'Masz ci los”.

Fot. UM Ostrołęki

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT