Akcja „Trzeźwość”

REKLAMA

Trzech kierujących na podwójnym gazie to efekt policyjnej akcji 'Trzeźwość’. Rekordzista mieszkaniec gminy Czarnia miał 2 promile alkoholu w organizmie.

REKLAMA

Działania przeprowadzone zostały wczoraj. Policjanci ostrołęckiego wydziału ruchu drogowego skontrolowali blisko 700 kierujących poinformował Sylwester Marczak, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.  

Niechlubnym rekordzistą okazał się kierujący oplem na terenie gminy Czarnia. Miał 2 promile alkoholu w organizmie. Postępowanie w sprawie prowadzą policjanci z Komisariatu w Myszyńcu.

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT