Akcja 'Niechronieni”

REKLAMA

Od rana policjanci ostrołęckiego wydziału ruchu drogowego realizują działania pn. 'Niechronieni’. Nieostrożni piesi i rowerzyści swoim zachowaniem narażają zdrowie, a nawet życie. Tylko w październiku na drogach powiatu ostrołęckiego śmierć ponioslo trzech niechronionych uczestników ruchu.

REKLAMA

Mówi asp. Sylwester Marczak, oficer prasowy KMP w Ostrołęce.

Kontroli policyjnych można się spodziewać m.in. na ulicach Piłsudskiego, Bogusławskiego, Goworowskiej i Gorbatowa.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT