Akcja darmowej sterylizacji kotów

REKLAMA

W ramach  'Programu przeciwdziałania bezdomności zwierząt na terenie Miasta Ostrołęki” 1 lutego rozpocznie się akcja bezpłatnej sterylizacji miejskich kotów wolno żyjących. Informuje Wojciech Dorobiński, rzecznik ostrołęckiego ratusza.

REKLAMA

Na zabieg należy umówić się wcześniej bezpośrednio albo dzwoniąc pod jeden z numerów telefonu 503147790 lub 668829138. Urząd Miasta na ten cel przeznaczył 7 tys zł.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT