Agresja w autobusie

REKLAMA

29-letnia kobieta trafiła do aresztu po tym jak kopnęła policjanta. Była agresywna.

REKLAMA

Wczoraj wieczorem dyżurny ostrołęckiej komendy policji został telefonicznie powiadomiony, że kontrolerka biletów w jednym z autobusów potrzebuje pomocy. Na miejsce wysłano policjantów wydziału patrolowego – poinformował aspirant Sylwester Marczak.

Wynik badania kobiety na zawartość alkoholu przekroczył 1,7 promila. Para za swoje postępowanie odpowie przed sądem. Postępowanie w sprawie prowadzą policjanci ostrołęckiej komendy.

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT