Agenci CBA badają prywatyzację PKS w Ostrołęce

REKLAMA

Agenci CBA sprawdzają, czy doszło do nieprawidłowości przy prywatyzacji PKS-ów w sześciu miejscowościach. Biuro rozpoczęło kontrolę w Ministerstwie Skarbu Państwa.

REKLAMA

Kontrola dotyczy realizacji umów sprzedaży akcji PKS w: Ostrołęce, Płocku, Mławie, Ciechanowie, Mińsku Mazowieckim i Przasnyszu. Wyniki działań powinny być znane pod koniec grudnia.

Źródło. www.wprost.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT