Adam Wołosz wystąpi w ostrołęckiej bibliotece

REKLAMA

Spotkanie autorskie z Adamem Wołoszem, gitarzystą, wokalistą i poetą związanym z ostrołęcką sceną muzyczną od ponad 40 lat, odbędzie się 5 listopada w czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ostrołęce.

Współtwórca płyt zespołów 'COORP”, 'Zupa Grzybowa” i 'Droga Na Ostrołękę”, a także trzech autorskich albumów: 'Surowizna”, 'Agent 07-400” oraz 'A dam Wam”przedstawi swoją twórczość, która powstaje jak mówi 'z życia i dla życia”.

REKLAMA

Spotkanie organizowane w ramach projektu 'Ostrołęczanie: cykl spotkań” realizowanego przez Stowarzyszenie 'Kulturalni-Poczytalni” dofinansowanego ze środków Miasta Ostrołęki rozpocznie się o godzinie 18.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT