Absolutorium i wotum zaufania dla prezydenta Ostrołęki

REKLAMA

Prezydent Paweł Niewiadomski uzyskał absolutorium. Dzisiaj odbyła się XLI sesja Rady Miasta Ostrołęki.

Prezydent Niewiadomski zaprezentował 'Sprawozdanie z wykonania budżetu Miasta Ostrołęki za 2025 rok”. Następnie odbyła się debata, w której radni odnieśli się do danych i przystąpili do głosowań.

REKLAMA

Za przyjęciem uchwały w sprawie wotum zaufania zagłosowano jednomyślnie. Następnie Rada Miasta zatwierdziła sprawozdanie finansowe Miasta Ostrołęki wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu za ubiegły rok. Radni także zagłosowali jednomyślnie.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT