Prezydent Paweł Niewiadomski uzyskał absolutorium. Dzisiaj odbyła się XLI sesja Rady Miasta Ostrołęki.
Prezydent Niewiadomski zaprezentował 'Sprawozdanie z wykonania budżetu Miasta Ostrołęki za 2025 rok”. Następnie odbyła się debata, w której radni odnieśli się do danych i przystąpili do głosowań.
Za przyjęciem uchwały w sprawie wotum zaufania zagłosowano jednomyślnie. Następnie Rada Miasta zatwierdziła sprawozdanie finansowe Miasta Ostrołęki wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu za ubiegły rok. Radni także zagłosowali jednomyślnie.


