”A ja tak to widzę…”

REKLAMA

Jeśli lubisz fotografować, chcesz pokazać swoje lub innych emocje, ciekawe miejsca Kadzidlańskie Gimnazjum zachęca do wzięcia udziału w czwartej edycji konkurs fotograficznego dla dzieci i młodzieży pod hasłem ”A ja tak to widzę…”.

REKLAMA

Aby przystąpić do konkursu nie wymagane są wielkie umiejętności, a raczej pomysł, powiedział organizator Michał Bogdański.

Prace należy nadsyłać wyłącznie drogą elektroniczną do końca roku na adres [email protected] Do wygrania znakomity sprzęt FOTO

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT