9 par z Ostrołęki otrzymało w piątek, 23 września medal prezydenta RP za długoletnie pożycie małżeńskie. Jubilaci świętowali Złote Gody (zdjęcia)

REKLAMA

Uroczystość odbyła się w Urzędzie Stanu Cywilnego. Honorowe odznaczenia wręczył wiceprezydent miasta Paweł Stańczyk. Za zdrowie jubilatów i pomyślność lampką szampana wzniesiono toast oraz odśpiewano 100 lat.

REKLAMA

Wiele osób nie kryło wzruszenia. Jak twierdzili jubilaci, receptą na zgodne pożycie małżeńskie są miłość, tolerancja i szacunek.  

Uroczystość uświetnił występ uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Ostrołęce.

Złote Gody świętowali:

1.    Irena i Henryk Adamczuk
2.    Barbara i Antoni Chojnowscy
3.    Marta i Piotr Dębscy
4.    Urszula i Stanisław Gładysz
5.    Jadwiga i Roman Nowak
6.    Krystyna i Edward Perzanowscy
7.    Halina i Franciszek Roszkowscy
8.    Barbara i Bolesław Ziemek
9.    Alfredai Wacław Żebrowscy

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT