8 nietrzeźwych kierujących

REKLAMA

Ośmiu nietrzeźwych kierowców zatrzymali policjanci w miniony weekend. Jeden przewoził dwuletnie dziecko, inny został ujęty po pościgu, kilku miało obowiązujące zakazy poruszania się pojazdami.

REKLAMA

Mówi asp. Sylwester Marczak z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

W najbliższym czasie należy spodziewać się kolejnych kontroli na zawartość alkoholu w organizmie.

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT