76-letniego grzybiarza szukała Policja, Straż Pożarna i sąsiedzi

REKLAMA

Dzięki zaangażowaniu policjantów, strażaków i okolicznych mieszkańców odnaleziono 76-letniego mieszkańca jednej z podłomżyńskich miejscowości. Mężczyzna wyszedł z domu informując, że idzie na grzyby. Późnym wieczorem, zaniepokojona brakiem kontaktu z mężczyzną żona powiadomiła Policję.

REKLAMA

Policja apeluje.

Mówiła mł. asp. Ewelina Szlesińska, oficer prasowy KMP w Łomży.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT