57. OKR eliminacje miejskie

REKLAMA

Eliminacje miejskie do 57 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego odbyły się dzisiaj (20 marca) w Klubie Oczko Ostrołęckiego Centrum Kultury. Wzięło w nich udział 6 recytatorów, wszyscy zakwalifikowali się do kolejnego etapu.

REKLAMA

OKR jest imprezą otwartą dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz dorosłych.

Finałowe spotkanie odbędzie się w czerwcu w Ostrołęce.

Poinformowała Aleksandra Kowalewska, kierownik Klubu Oczko.

Konkurs odbywa się pod patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

(mm)

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT