51-letni mieszkaniec gminy Troszyn oraz jego 30-letni kolega – to osoby podejrzewane o kradzież z włamaniem do jednego ze sklepów w Troszynie. Straty – około 3000 złotych

REKLAMA

Zgłoszenie o włamaniu do sklepu dyżurny ostrołęckiej policji otrzymał wczoraj. Na miejsce wysłano grupę operacyjno-dochodzeniową. Według wstępnych ustaleń do włamania doszło w nocy z 6 na 7 września poinformował asp. Sylwester Marczak z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.  

REKLAMA

Sprawcy są w areszcie. Postępowanie w sprawie prowadzą funkcjonariusze z Posterunku Policji w Troszynie.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT