50. rocznica śmierci Adama Chętnika

REKLAMA

W Nowogrodzie odbyły się uroczystości związane z obchodami 50. rocznicy śmierci Adama Chętnika oraz 90-leciem istnienia Skansenu Kurpiowskiego.

REKLAMA

Podczas uroczystości odsłonięto i poświęcono pomnik Adama Chętnika i ławeczki – rzeźby żon Chętnika. Jedną z nich ufundował samorząd Powiatu Ostrołęckiego. Ławeczkę oficjalnie przekazał obecny na uroczystościach wicestarosta Krzysztof Parzychowski.

źródło: powiatostrolecki.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT