50 lecie ZPiT Kurpie (zdjęcia P. Krupki)

REKLAMA

Zespół Pieśni i Tańca Kurpie świętował jubileusz 50-lecia. Formacja, która łączy pokolenia ludzi oddanych polskiej kulturze regionalnej koncertem uczciła ten ważny moment w swojej historii.

REKLAMA

Na scenie zaprezentowali się obecni i byli członkowie  w spektaklu tanecznym zatytułowanym 'Pyza Wędrowniczka”. O emocjach, które towarzyszyły  spotkaniu mówi Jacek Wójcik.

Koncert odbył się w piątek w Ostrołęckim Centrum Kultury, został powtórzony w niedzielę w południe.

Fot. Paweł 'Krupek” Krupka

galeria

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT