15 C
sobota, 21 września 2024 r.

5 medali dla UKS Atria

Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria z sukcesami reprezentowali Ostrołękę w dwóch turniejach tanecznych. Zdobyli 5 medali.

W sobotę na Grand Prix Polski Federacji Tańca Sportowego – XIX Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Kwidzyna, Filip i Klara Radeccy wywalczyli cztery medale. Uplasowali się na II miejscu w tańcach standardowych i III w tańcach latynoamerykańskich, rywalizując w kategorii wiekowej 12-13 lat, klasa taneczna  D oraz na II miejscu latin i III standard w kategorii 12-13 lat open.

W niedzielę odbył się IV Kujawsko-Pomorski Festiwal Tańca Paterek 2018, gdzie Paul Kosikowski i Zuzanna Kowalska po awansie do ścisłego finału zdyskwalifikowali rywali zdobywając złoty medal w tańcach standardowych, kategoria wiekowa 14-15 lat, klasa C.

UKS Atria działa przy Klubie Lokator OSM, trenerem par jest Katarzyna Orlicka.