5 lat za uszkodzenia auta i wybicie szyby

REKLAMA

Policjanci z ostrołęckiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu zatrzymali mężczyznę, który jest podejrzany o zniszczenie pojazdu i wybicie szyby w oknie mieszkania. Łączną wartość strat zgłaszający wycenił na kwotę blisko 12000 złotych.

REKLAMA

Policja zatrzymała 39-letniego mieszkańca Ostrołęki. Przedstawiono mu trzy zarzuty dotyczące zniszczenia.

Poinformował młodszy aspirant Tomasz Żerański z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT