5,9 MLN ZŁ DLA SZKÓŁ ZAWODOWYCH Z SUBREGIONU OSTROŁĘCKIEGO

REKLAMA

Staże i praktyki zawodowe, a także nowocześnie wyposażone pracownie i atrakcyjne zajęcia lekcyjne – to wszystko jeszcze w tym roku czeka uczniów 159 mazowieckich szkół zawodowych, w tym 17 z subregionu ostrołęckiego. Ruszył projekt 'Zintegrowany rozwój szkolnictwa zawodowego’ realizowany przez Samorząd Województwa Mazowieckiego przy udziale Agencji Rozwoju Mazowsza S.A. Jego wartość to ok. 120 mln zł, z czego blisko 108 mln zł to środki unijne z  RPO WM 2014-2020.

REKLAMA

W poniedziałek wicemarszałek Janina Ewa Orzełowska oraz członek zarządu województwa mazowieckiego Elżbieta Lanc podpisały w tej sprawie umowy z przedstawicielami powiatów ostrołęckiego, makowskiego, przasnyskiego i wyszkowskiego. W sumie do szkół z subregionu ostrołęckiego trafi ponad 5,9 mln zł. Mówi wicemarszałek Janina Ewa Orzełowska.

 

Powiat ostrołęcki otrzymał ponad 1 mln 300 tys. złotych dofinasowania – informuje starosta Stanisław Kubeł.

 

Projekt zakłada ponad pięcioletni okres realizacji do 31 marca 2023 roku.
 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT