4.4 C
Ostrołęka
poniedziałek, 4 marca 2024 r.

4 runda ligi mazowieckiej w podnoszeniu ciężarów

REKLAMA

Ciężarowcy z UKS ATLETA pod wodzą trenera Władysława Niedźwieckiego w Ciechanowie 11 listopada dźwigali podczas czwartej rudny ligi mazowieckiej w podnoszeniu ciężarów.

Skład drużyny żeńskiej: Olga Komoszewska i Julia Stachurska. Olga wyrwała 23 kg, a podrzuciła 33 kg, co dało w dwuboju 56 kg i 116,83 pkt. Sinclaira. Julia wyrwała 41 kg, a wybiła nad głowę 55 kg, gromadząc w dwuboju 96 kg, które w klasyfikacji Sinclaira dało 144,79 pkt.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

Olga zawody zakończyła na swoim poziomie i z rekordem życiowym w podrzucie 33 kg (o 1 kg więcej). Julia wystartowała nieco poniżej swoich możliwości, uzyskując w dwuboju wynik niższy o 11 kg od wyniku podczas Mistrzostw Polski Młodziczek i Młodzików rozegranych w ubiegłym miesiącu.

Męska drużyna to: Kacper Mróz, Igor Rutkowski, Krystian Łuba. Kacper wyrwał 49 kg, podrzucił 60 kg i ustanawił rekord o 2 kg większy w rwaniu a zarazem w dwuboju o 4 kg więcej. Igor wyrwał 56 kg, a podrzucił 73 kg, co dało 129 kg w dwuboju. Ustanowił trzy rekordy życiowe, o 2 kg więcej w rwaniu, o 3 kg więcej w podrzucie i o 5 kg w dwuboju. Krystian Łuba wyrwał 57 kg, podrzucił 75 kg i zgromadził 132 kg.

Najlepiej dla drużyny punktował Igor (222,28 pkt. Sinclaira), nieco mniej Kacper (213,08 pkt.), a Krystian otrzymał 133 pkt.

Świetny start zaliczyli Kacper Mróz i Igor Rutkowski. Start Krystiana należy uznać za zadowalający ze względu na brak możliwości systematycznego treningu. Wszystkie zdobyte punkty są na wagę złota w klasyfikacji drużynowej. Ze szkodą dla drużyny była nieobecność na zawodach Gabrysi Zapust i kontuzjowanego na zajęciach wf Olka Płodziszewskiego – podsumował trener Władysław Niedźwiecki.

Czytaj więcej

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex