4 450 paczek papierosów zabezpieczyli policjanci

REKLAMA

4 450 paczek papierosów zabezpieczyli policjanci ostrołęckiego wydziału dw. z przestępczością gospodarczą i korupcją. Jedna wypalana dziennie starczyłaby na ponad 12 lat.

REKLAMA

Mówi aspirant Sylwester Marczak z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Dalsze czynności w sprawie prowadzą policjanci ostrołęckiego wydziału dw. przestępczością gospodarczą i korupcją.

KJ

 

 

Fot. KMP Ostrołęka

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT