35 edycja Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

REKLAMA

Dziś w Gimnazjum w Łysych odbyła się 35 edycja Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Mówi Mirosław Augustyniak główny egzaminator z Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Ostrołęce.

REKLAMA

A jak oceniaja dzisiejsze zmagania zwycięzcy?

Dorota Śnietka, Paweł Kord i Łukasz Kurpiewski przedstawiciele Szkoły Podstawowej w Olszewie Borkach Paulina Zięba, Anna Bartkowska i Hubert Fabisiak z Gimnazjum w Goworowie już 9 maja będą reprezentować Powiat Ostrołęcki w etapie rejonowym w Małkini.

fi

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT