31-latek podejrzewany o udzielanie substancji psychotropowych małoletnim

REKLAMA

31-letni mieszkaniec Ostrołęki podejrzewany jest o udzielanie substancji psychotropowych małoletnim. Zastosowano wobec niego dozór policyjny. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA

W weekend załoga pogotowia poinformowała dyżurnego policji o 12-letnim chłopcu, u którego stwierdzono niepokojące objawy po zażyciu tabletki niwiadomwgo pochodzenia. Mówi Sylwester Marczak, oficer prasowy Komedny Miejskiej Policji w Ostrołęce.  

12-letni chłopiec miał płukanie żołądka. Postępowanie w sprawie prowadzą policjanci z ostrołęckiego wydziału kryminalnego.

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT