30 września zamknięty został budynek po krytej pływalni przy ul. Piłsudskiego 6 w Ostrołęce

REKLAMA

Prezydent Miasta ogłosił przetarg na sprzedaż nieruchomości.

REKLAMA

Mówi Wojciech Dorobiński, rzecznik ostrołęckiego ratusza.

Przypomnijmy, początkowo zakładano, że budynek mógby służyć jako basen treningowy dla zakładów pracy i szkół oraz miejsce do zajęć z fizykoterapii wodnej.

Przetarg odbędzie się 16 listopada w ratuszu miejskim.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT