30-lecie Chóru Cantilena

REKLAMA

Koncert Jubileuszowy z okazji 30-lecia Chóru Cantilena pod dyr. Henryka Gadomskiego odbędzie się 17 listopada w Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce.

REKLAMA

Na muzyczna część spotkania złożą się trzy etapów.

Poinformował Henryk Gadomski.

Przewidziano również chwilę wspomnień w oparci o fotografię sprzed lat.

Koncert rozpocznie się o godz. 11. Wydarzenie patronatem honorowym objął prezydent Miasta Janusz Kotowski.

mm

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT