30 lat Zespołu Tańca Ludowego Ostrołęka

REKLAMA

Jubileusz 30-lecia świętuje w tym roku Zespół Tańca Ludowego Ostrołęka. Z tej okazji 28 czerwca odbędzie się Koncert Galowy połączony z okolicznościową wystawą fotografii.

REKLAMA

Formacja działa nieprzerwanie od 1984 roku, realizując  program łączący zajęcia wokalno – taneczne z kształtowaniem osobowości młodych ostrołęczan przy wykorzystaniu tradycji regionu kurpiowskiego. Zespół realizuje stałą wymianę artystyczną z  podobnymi grupami z Finlandii, Hiszpanii i Niemiec. Kierownikiem artystycznym jest Jerzy Białobrzewski.

Koncert na bis organizatorzy zaplanowali  29 czerwca w południe w Ostrołęckim Centrum Kultury.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT