29 kwietnia odbył się II Turniej piłki nożnej sołectw o puchar wójta gminy Olszewo-Borki

REKLAMA

Turniej od 2009 roku jest imprezą cykliczną, której inicjatorem  jest Waldemar Pędzich animator boiska ORLIK w Nowej Wsi.

REKLAMA

W niedzielnym turnieju wzięło udział 9 zespołów, czyli 90 zawodników z terenu gminy Olszewo-Borki. Jak każdego roku turniej cieszył się ogromną popularnością mieszkańców gminy. Pierwsze trzy drużyny otrzymały puchary, a najlepsi zawodnicy statuetki.

1 miejsce BRONX Olszewo-Borki
2 miejsce Grabówek
3 miejsce Kamyk Olszewo-Borki

Najlepszy bramkarz Olkowski Piotr – Nowa Wieś
Najlepszy zawodnik Gładek Przemysław – Grabówek

fi

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT