25-lecie II LO

REKLAMA

Uroczyste obchody 25-lecia II Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida w Ostrołęce odbędą się jutro (15 listopada). Rozpocznie je Msza Święta w kościele pw. Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny. Mówi dyrektor Ryszard Kaliszewski.

REKLAMA

Część oficjalną zaplanowano na godz. 10.30. Spotkanie odbędzie się w hali im. Arkadiusza Gołasia.

Obchodom 25-lecia towarzyszy koncert chóru Cantilena pod kierunkiem prof. Henryka Gadomskiego, który odbędzie się 16 listopada w Muzeum Kultury Kurpiowskiej, początek o godz. 11 oraz 21 listopada sesja naukowa pod hasłem: 'C.K. Norwid kształt prawdy i miłości’.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT