25-latek z narkotykami

REKLAMA

Łomżyńscy policjanci zatrzymali 25-latka z narkotykami. Mężczyzna za posiadanie środków odurzających odpowie teraz przed sądem.

REKLAMA

W nocy z niedzieli na poniedziałek, na jednej z łomżyńskich ulic, funkcjonariusze Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Łomży podczas kontroli samochodu osobowego marki VW Jetta, u jednego z pasażerów ujawnili 0.5 grama marihuany oraz szklaną fifkę. 25-letni mieszkaniec Łomży przyznał się do posiadania substancji zabronionej. Za posiadanie środków odurzających odpowie teraz przed sądem.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT