21- i 22-latek odpowiedzą za kradzieże

REKLAMA

Policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców miasta, podejrzewanych o kradzież przedmiotów z domu mieszkalnego na jednym z osiedli w Łomży. Łączne straty wyniosły ponad 1300 zł.

REKLAMA

Mówi Ewelina Szlesińska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Łomży.

W wyniku intensywnych działań łomżyńskich mundurowych, jeszcze tego samego dnia zatrzymano 21- i 22-latka podejrzewanych o to przestępstwo. Wczoraj obu mężczyznom przedstawiono zarzuty dotyczące tej kradzieży. Jak się okazało, mężczyźni ci byli już karani za podobne przestępstwa. Niestety, to nie jedyny czyn starszego z zatrzymanych, którego dopuścił się w miniony weekend.
Mężczyźnie przedstawiono także dwa kolejne zarzuty.

O dalszym losie mężczyzn zadecyduje sąd.

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT