2000 osób na Targach Edukacji i Pracy

REKLAMA

Jubileuszowa edycja Młodzieżowych Targów Edukacji i Pracy w Ostrołęce odbyła się wczoraj (14 marca) w Hali im. Arkadiusza Gołasia. Inicjatywa skierowana była do uczniów ostatnich klas szkół ponadgimnazjalnych z Ostrołęki i powiatów ostrołęckiego, ostrowskiego, makowskiego i przasnyskiego.

REKLAMA

Dziesiątą edycję targów odwiedziło blisko 2 tysiące osób. Prezentacje przygotowało ponad 40 szkół wyższych i policealnych.

Mówił Marian Krupiński, dyrektor fili WUP w Ostrołęce, która była organizatorem spotkania.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT