20-lecie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

REKLAMA

W auli Politechniki w Warszawie 7 listopada odbyły się uroczystości z okazji obchodów 20 – lecia Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

REKLAMA

Jak podkreśla Marian Krupiński wiceprzewodniczący rady nadzorczej Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej mimo kryzysu to jedyna z nielicznych instytucji, która nie narzeka na brak funduszy.

Podczas gali wystąpił Zespół Pieśni i Tańca Mazowsze.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT