2 maja Urząd Miasta nie pracuje

REKLAMA

Prezydent Ostrołęki ustalił dzień 2 maja 2014r. dniem wolnym od pracy dla pracowników Urzędu Miasta  w zamian za święto 3 maja 2014r. W dniu 2 maja w biurze podawczym UM przy placu Gen. Józefa Bema pełniony będzie w godz. 8 – 16 dyżur przez pracowników przyjmujących zgłoszenia kandydatów do Obwodowych Komisji Wyborczych.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT